Segment bliźniaka w Pełczycach lub dwa samodzielne mieszkania

Overview

ID: #2
Type: Domy
Contract: Sprzedaż
Location: Pełczyce
Bathrooms: 1
Bedrooms: 2
Powierzchnia: 107m2

Poddasze w bliźniaku – 107 m2

zapisz ofertę *.rar

Segment bliźniaka lub dwa samodzielne mieszkania – ogródek, garaż – na działce 773m2.

Posiadamy do sprzedania poddasze w dwukondygnacyjnym budynku (segmencie) z dwuspadowym dachem z osobnym, niezależnym wejściem oraz ogródkiem. Stan – „do wprowadzenia”.

Na piętro (poddasze ze skosami) o pow. 107m2 prowadzi osobna klatka schodowa, gdzie na parterze znajduje się kotłownia z piecem na ekogroszek oraz wiatrołap. Górne mieszkanie składa się z: przestronnej kuchni z jadalnią i spiżarnią – 26m2, otwartego salonu – 38,4m2, sypialni – 18m2, gabinetu – 10m2 oraz wykafelkowanej łazienki z WC – 11m2.

Okna nowe – PCV z żaluzjami antywłamaniowymi, wychodzą na północ, południe oraz zachód, na podłogach są kafle oraz panele. Ściany i sufity pomalowane, drzwi wewnętrzne nowe. Drewniane stropy.

Media: zimna woda, prąd i siła. Biologiczna oczyszczalnia ścieków. Centralne ogrzewanie z pieca. Ogrzewanie wody – bojler elektryczny lub z pieca.

Budynek jest nowy, zbudowany z pustaków keramzytowych 24cm, ocieplenie styropianem 14cm, pokrycie dachu to wysokiej jakości dachówka ceramiczna oraz ceramiczne kominy. Drewniane ganki przed drzwiami wejściowymi.

Dom stoi przy asfaltowej drodze, na ogrodzonej działce. Działka jest w kształcie prostokąta i została podzielona na dwa ogródki po 272 i 299m2. Ogrodzenie z przodu drewniane, z boku i tyłu betonowe przęsła.

Nieruchomość usytuowana jest w bocznej, spokojnej alejce, we wsi Pełczyce (gmina Kobierzyce) – zaledwie 1 km od Kobierzyc i 12 km od granicy Wrocławia. Bliski zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia – 5km – gwarantuje szybki dojazd do zachodnich i północnych rejonów miasta. W miejscowości jest przystanek autobusowy dobrze prosperującej komunikacji gminnej.

Mapa