Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wierzbic - 69m2

Overview

ID: #7
Price: -
Type: Mieszkania - Wierzbice
Contract: Sprzedaż
Location: Wierzbice
Bathrooms: 1
Bedrooms: 2/3
Powierzchnia: 69m2

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 69m2 na pierwszym piętrze w stylowym, wielorodzinnym domu.

zapisz ofertę *.rar

Na dolnym poziomie o pow. ok 41m2 znajdują się: salon z aneksem kuchennym o pow. 27m2, przedpokój – 5,8m2 oraz łazienka z WC – 4,5m2.

Na górnym poziomie (poddaszu ze skosami) o pow. ok. 28m2, znajduje się przestronny salon – 21m2  z zaplanowaną garderobą – 3.3m2. Jest możliwość podziału na dwie sypialnie.

Okna nowe – PCV, wychodzą na zachód. Na sufitach oryginalne, drewniane belki, stropy drewniane. Mieszkanie jest do własnej aranżacji i wykończenia. Wejście do mieszkania z klatki schodowej.

Media: zimna woda i prąd. Centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni. Ogrzewanie wody – elektryczne. Odprowadzenie ścieków do szamba, w niedługim czasie ma być zrealizowany projekt kanalizacji gminnej.

Mieszkanie jest aktualnie w trakcie remontu. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w toku realizacji projektu.

Budynek jest poniemiecki, z cegły, po solidnym generalnym remoncie: min. nowa blacho-dachówka, kominy,  stropy, elewacja oraz instalacje.

Dom stoi w drugim szeregu zabudowań, na działce o powierzchni 1562m2 i jest w całości ogrodzony z zamykaną bramą wjazdową. Na terenie działki znajduje się parking dla mieszkańców. Droga dojazdowa do posesji asfaltowa.

Nieruchomość usytuowana jest w centrum wsi Wierzbice (gmina Kobierzyce), w odległości3 km od Kobierzyc i 14km od granicy Wrocławia. Bliski zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia – 7km – gwarantuje szybki dojazd do zachodnich i północnych rejonów miasta. W miejscowości jest sklep, kościół oraz przystanek autobusowy dobrze prosperującej komunikacji gminnej.

Mapa