Dwupokojowe mieszkanie w centrum Wierzbic - 57m2

Overview

ID: #4
Price: -
Type: Mieszkania - Wierzbice
Contract: Sprzedaż
Location: Wierzbice
Bathrooms: 1
Bedrooms: 2
Powierzchnia: 57m2

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 57m2 w centrum Wierzbic

zapisz ofertę *.rar

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 57m2 na parterze w stylowym, wielorodzinnym domu.

Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 23m2, pokoju o pow. – 16m2 z garderobą – 4m2, holu wewnętrznego pomiędzy pomieszczeniami – 5,2m2, łazienki z WC – 5m2 oraz przedpokoju – 3m2.

Okna nowe – PCV, wychodzą na wschód i zachód. Mieszkanie jest do własnej aranżacji i wykończenia. Osobne wejście do mieszkania.

Media: zimna woda i prąd. Centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni. Ogrzewanie wody – elektryczne. Odprowadzenie ścieków do szamba, w niedługim czasie ma być zrealizowany projekt kanalizacji gminnej.

Mieszkanie jest aktualnie w trakcie remontu. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w toku realizacji projektu.

Budynek jest poniemiecki, z cegły, po solidnym generalnym remoncie: min. nowa blacho-dachówka, kominy,  stropy, elewacja oraz instalacje.

Dom stoi w drugim szeregu zabudowań, na działce o powierzchni 1562m2 i jest w całości ogrodzony z zamykaną bramą wjazdową. Na terenie działki znajduje się parking dla mieszkańców. Droga dojazdowa do posesji asfaltowa.

Nieruchomość usytuowana jest w centrum wsi Wierzbice (gmina Kobierzyce), w odległości 3km od Kobierzyc i 14km od granicy Wrocławia. Bliski zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia – 7km – gwarantuje szybki dojazd do zachodnich i północnych rejonów miasta. W miejscowości jest sklep, kościół oraz przystanek autobusowy dobrze prosperującej komunikacji gminnej.

Mapa