Dwupoziome mieszkanie w centrum Wierzbic - 85m2

Overview

ID: #1
Price: -
Type: Mieszkania - Wierzbice
Contract: Sprzedaż
Location: Wierzbice
Bathrooms: 1
Bedrooms: 2/3
Powierzchnia: 85m2

Dwupoziome mieszkanie w centrum Wierzbic – 85m2

zapisz ofertę *.rar

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 85m2, na pierwszym piętrze w stylowym, wielorodzinnym domu.

Na dolnym poziomie o pow. 53m2 znajdują się: hol z kominkiem oraz salon z drewnianymi schodami o łącznej powierzchni 34m2, oddzielna widna kuchnia – 7m2, przedpokój – 4,5m2 oraz wykafelkowana łazienka z WC i wanną – 4m2.

Na górnym poziomie (poddaszu ze skosami) o pow. 32m2, znajduje się przestronny salon o pow. 29m2 z przestrzenią do własnej aranżacji, którą można podzielić na dwie sypialnie.

Okna nowe – PCV, wychodzą na wschód i zachód, na podłogach są kafle oraz panele. Ściany i sufity pomalowane, drzwi wewnętrzne nowe. Na sufitach oryginalne, drewniane belki, stropy drewniane. Osobne wejście do mieszkania.

Media: zimna woda i prąd. Odprowadzenie ścieków do szamba, w niedługim czasie ma być zrealizowany projekt kanalizacji gminnej. Centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni w budynku lub z kominka z rozprowadzeniem ciepła na obydwa poziomy mieszkania. Ogrzewanie wody – bojler elektryczny.

Mieszkanie jest aktualnie w końcowej fazie remontu. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w toku realizacji projektu.

Budynek jest poniemiecki, z cegły, po solidnym generalnym remoncie: min. nowa blacho-dachówka, kominy, stropy, elewacja oraz instalacje.

Dom stoi w drugim szeregu zabudowań, na działce o powierzchni 1562m2 i jest w całości ogrodzony, z zamykaną bramą wjazdową. Na terenie działki znajduje się parking dla mieszkańców. Droga dojazdowa do posesji asfaltowa.

Nieruchomość usytuowana jest w centrum wsi Wierzbice (gmina Kobierzyce), w odległości 3km od Kobierzyc i 14km od granicy Wrocławia. Bliski zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia – 7km – gwarantuje szybki dojazd do zachodnich i północnych rejonów miasta. W miejscowości jest sklep, kościół oraz przystanek autobusowy dobrze prosperującej komunikacji gminnej.

Mapa