Część domu w Wierzbicach - dwie kondygnacje

Overview

ID: #2
Price: -
Type: Domy
Contract: Sprzedaż
Location: Wierzbice
Bathrooms: 2
Bedrooms: 3
Powierzchnia: 130m2

Część domu w Wierzbicach – dwie kondygnacje

zapisz ofertę *.rar

Część domu – dwie kondygnacje: trzy pokoje, dwie kuchnie, dwie łazienki, ogródek – na działce 156m2.

Na parterze o pow. ok 63m2 znajdują się: wiatrołap z wejściem do przedpokoju, następnie wewnętrzny korytarz z drewnianymi schodami na piętro i wyjściem do ogródka, salon o powierzchni 17,5m2 z kominkiem (z rozprowadzeniem ciepła na obydwa poziomy), pokój – 18m2, osobna, widna kuchnia – 11,7m2 oraz łazienka z WC – 3,7. Z korytarza jest zejście do piwnicy – 6,3m2.

Na piętrze (poddaszu ze skosami) o pow. ok. 67m2, znajdują się: przestronny salon – 38m2, kuchnia z jadalnią – 21m2 oraz łazienka z WC – 8m2.

Okna nowe – PCV, wychodzą na wschód i zachód, na podłogach są kafle oraz panele. Ściany i sufity pomalowane, drzwi wewnętrzne nowe. Na piętrze drewniane stropy z oryginalnymi drewnianymi belkami.

Media: zimna woda i prąd. Odprowadzenie ścieków do szamba, w niedługim czasie ma być zrealizowany projekt kanalizacji gminnej. Centralne ogrzewanie z kominka. Ogrzewanie wody z kominka lub grzałki elektrycznej w bojlerze.

Mieszkanie jest w trakcie remontu, sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w toku realizacji projektu.

Budynek jest poniemiecki, z cegły, po solidnym generalnym remoncie: min. nowa blacho-dachówka, kominy, drewniane stropy, elewacja oraz instalacje. Część do sprzedaży stanowi ok. 60% całości i jest to ok. 130m2 powierzchni.

Dom jest częściowo ogrodzony. Z tyłu domu znajduje się grodzony siatką ogródek o pow. ok. 30m2 oraz drewniane zadaszenie. Droga dojazdowa asfaltowa.

Nieruchomość usytuowana jest w centrum wsi Wierzbice (gmina Kobierzyce), w odległości 3km od Kobierzyc i 14km od granicy Wrocławia. Bliski zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia – 7km – gwarantuje szybki dojazd do zachodnich i północnych rejonów miasta. W miejscowości jest sklep, kościół oraz przystanek autobusowy dobrze prosperującej komunikacji gminnej.

Mapa