Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wierzbic - 112m2

Overview

ID: #2
Price: -
Type: Mieszkania - Wierzbice
Contract: Sprzedaż
Location: Wierzbice
Bathrooms: 2
Bedrooms: 3
Powierzchnia: 112m2

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 112m2 w centrum Wierzbic

zapisz ofertę *.rar

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 112m2 na pierwszym piętrze w stylowym, wielorodzinnym domu.

Na dolnym poziomie o pow. ok 62m2 znajdują się: salon z ozdobnym piecykiem typu „koza” – 16m2, pokój- 16m2, oddzielna, widna kuchnia – 12m2, wykafelkowana łazienka – 3m2 oraz przedpokój – 12,5m2 z drewnianymi schodami na górny poziom.

Na górnym poziomie (poddaszu ze skosami) o pow. ok. 50m2, znajduje się przestronny salon otwarty na hol i kuchnię z jadalnią – jest to duża przestrzeń do własnej aranżacji o łącznej pow. 39m2. Jest tu też druga łazienka – 8m2.

Okna nowe – PCV, wychodzą na wschód i zachód, na podłogach są kafle oraz panele. Ściany i sufity pomalowane, drzwi wewnętrzne nowe. Na sufitach oryginalne, drewniane belki, stropy drewniane.

Media: zimna woda i prąd. Odprowadzenie ścieków do szamba, w niedługim czasie ma być zrealizowany projekt kanalizacji gminnej. Centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni w budynku lub z kominka z rozprowadzeniem na obydwa poziomy. Ogrzewanie wody – bojler elektryczny.

Mieszkanie jest aktualnie w trakcie remontu. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w toku realizacji projektu.

Budynek jest poniemiecki, z cegły, po solidnym generalnym remoncie: min. nowa blachodachówka, kominy, stropy, elewacja oraz instalacje.

Dom stoi w drugim szeregu zabudowań, na działce o powierzchni 1562m2 i jest w całości ogrodzony z zamykaną bramą wjazdową. Na terenie działki znajduje się parking dla mieszkańców. Droga dojazdowa do posesji asfaltowa.

Nieruchomość usytuowana jest w centrum wsi Wierzbice (gmina Kobierzyce), w odległości 3 km od Kobierzyc i 14 km od granicy Wrocławia. Bliski zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia – 7km – gwarantuje szybki dojazd do zachodnich i północnych rejonów miasta. W miejscowości jest sklep, kościół oraz przystanek autobusowy dobrze prosperującej komunikacji gminnej.

Mapa